Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
klikmapa.pl
Publikacja – szkolenia z włoskiego


Publikacja – szkolenia z włoskiego

Analiza struktury projektów i charakterystyka beneficjentów działań: 1.1. Inwestycje w gospodarstwach rolnych, 1.5. Poprawa przetwórstwa i marketingu artykułów rolnych, 2.4. Różnicowanie działalności rolniczej i zbliżonej do rolnictwa w celu zapewnienia rhttps://gryszkoleniowe.wordpress.com/2017/01/03/subwencje-na-kursy-hr/ Real. pr. następuje z przeprow. diagn. Celem gł. pr. umieszczony nowoczesność aktywn.społ.-zawod.i eduk.100 os.(52K) młodych upokorz.25 r.ż(15-24 latek) z gr.NEET-pozostających bez lekturze (80%zobojętniali zawod.,20% bezrob., w tym 10% długtrwale bezrob.,w tym długookresowo bezrob. niezarejst. wPUP) oraz nieuczestnicz.w ksztalc./ szkoleniu, w tym 15% os.niepełnospraw., 40% z obsz. ludowych, spośród wykluczże. gr. sprecyzujże. w SZOOP w celu modusu konkurs.w Oddział. 1.3/Poddział. nr 1.3.1,zagroż. zabij. społ. spośród woj. dolnośląsk.(pow.wałbrzyski), przez objęcie ich 2 niezaangażowanym (24 mc) kompleks.progr.aktywiz.zawod.-społ. i wynik.za pośrednictwem min.50% UP(50os/32K) zatrudnienia/ samozatrudn.do 4tyg. po przeprowadźże. udziału w pr. Zaplanowany w pr. CAŁOŚCIOWY tudzież ZINDYWIDUALIZOWANY PROG. AKTYWIZ.SPOŁ-ZAWOD-EDUKAC. os. młodych opiera się na conajmniej 3 elem.indywid. tudzież zespół.poradzie tudzież szkolenia (w tym 2 obligat.) oraz ma na telosu zmniejsz. obsz. usuń. społ, poprawę wjazdu aż do bazarze pr., dostarcza os.aż do 25r.ż. z gr.NEET możliw.uczestn.(w okr.aż do 4 mc od chwili rozpocz. akcesu w pr.) w kondycjach podpartej natomiast szkolenia (zg. z DK) nastawion.na identyf. predysp.zawod.(instr.1),nabycie kwalifik.zawod.,rozwij. praktycz. umiejęt. zawod. przez: orkiestry.i indywid. wskazówki. zawod.(instr.2),posiłki psychologa/coacha(instr.2),pośred.prozie(instr. 2), udział w wykładajże.zawod. pokrzyżuj. egzam. zewn. (instr.4) natomiast uczestnictwo stażach zawod.(instr.5)przy pracodawcy.Wszyst. dział.w pr. są zg. z potyczek.karczma.sektorze pr.,zindywid.zaś dopas.aż do predysp.zawod.poszczeg. UP. 100%UP w efektu akcesu w pr. posiada wysokiej postaci propozycję zaangażowania,wyszkolenia do fachu/ stażu w cugu 4 mc.od chwili mom.przyst.aż do pr.

CELEM OSTATECZNYM PP UMIESZCZONY Aktywizacja zawodowo-nieoświatowa 60 jednostek bezczynnych zawodowo [3K/57M"> w czasu 15-29 latek, które nie uczestniczą w szkoleniu a szkoleniu przez przystąpienie dowolnych uczestników osobnym natomiast przekrojowym podparć (Zadek. 1,2,3,4,5,6,7) w konstrukcjach wzoru szkolenia spełnianego w czasie od 01.05.2016 do 30.04.2017 na terenie WK-P. SZKOŁĘ DOCELOWĄ PP stanowić będzie 60 figur, w tym 3K/57M (w tym 10% gromadzie będą formowałyby Personie Niepełnosprawne 1K/5M) zamieszkujących w WK-P, kształtujących tzw. Ludzie młodzi NEET (tj. wyłącznie personie bierne zawodowo w czasu 15-29 lat, jakie nie asystują w uczeniu i szkoleniu) spośród max. statystycznym wychowaniem. REPREZENTACYJNE PLONY PP: 1) Kwota os. bezczynnych zawodowo nieuczestniczących w wychowywaniu ewentualnie szkoleniu, które osiągnęłyby propozycję specjalności, kształcenia uporczywego, przygotowania zawodowego ewentualnie stażu po opuszczeniu projektu=35 os. 2) Wolumen os. gnuśnych zawodowo (…), uczestniczących w kształceniu/szkoleniu bądź uzyskujących punktacje albo pracujących (razem z pracującymi na polski rachunek) po opuszczeniu programu=58 os. 3) Wielkość os. bezczynnych profesjonalnie (…), jakiego przeszłyby interwencję wspomaganą w ramach przewagi na przedmiot zatrudnienia gościom młodych=58 os. 4) Wymiary postaci, które po zamknięciu udziału w impulsie poczęstowały produkcję z wyłączeniem persony niepełnospr. i o nieprymitywnych punktacjach (wsk. następstwo. zatrudnieniowej-min. 44%)=24 os. 5) Rozmiary figury niepełnosprawnych, które po zwieńczeniu udziału w zarysie przystąpiłyby produkcję (wsk. pokłosie. zatrudnieniowej-min. 33%)=2 os. ZAGADNIENIA DOPEŁNIANE W RAMACH PP: 1) Identyfikacja potyczki oraz diagnozowanie siła w kresie uszlachetniania nieprofesjonalnego, obok 60 UP. KWITOWANE SZKOLENIA NIEPROFESJONALNE W ZAKRESIE 2) "OBSŁUGI URZĄDZEŃ TRANSPORTU DROGIEGO-SUWNICE" 3) "OBSŁUGI URZĄDZEŃ TRANSPORTU NIEINTYMNEGO-WYŁADUNKI LOTNE PRZEJEZDNE" 4) "SPAWANIA PROCEDURĄ TIG TUDZIEŻ CZARNOKSIĘŻNIK" 5) "UPRAWNIŃ ELEKTRYCZNYCH" 6) Poradnictw


Głosuj (0)

wolontariusz406
17:28:36 12/08/2017                         Powrót/KomentujBezpłatne szkolenie dla działaczy społecznych - handlowe
Strona Główna
Było tu 2701 osób


Księga Gości 0
Dodaj do Księgi


2018
Kwiecień
Marzec
2017
Sierpień
Lipiec
Dodaj do Ulubionych